KONST / Litografier / Färglitografi 15042056
nr 1504 2056
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 87/310, daterad -56. Färglitografi, bildmått: 41x40 cm, yttermått inklusive ram: 73x58 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:38:03
20/11 15:19:37
800 kr
21/11 19:18:44
21 nov
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér